fbpx
Połącz się z nami

Cześć, czego szukasz?

Forum

lub Zarejestruj się aby założyć posty i tematy.

Jaka prognoza dla NEO na rok 2019?

Czy wiecie coś więcej jak sytuacja z projektem NEO ? Co obecnie się dzieje i jakie są szanse że w 2019 pójdzie cena do góry? Nie ma co ukrywać ale rok temu sporo zainwestowałem w ten projekt i zastanawiam się czy jeszcze wystrzeli czy powoli już koniec ?

Jak jest prognoza NEO na rok 2019?

Jeżeli macie troche wiedzy do podzielenia się dajcie znać ewentualnie podrzucie jakieś ciekawy linki.

Pozdro

W ciągu ostatnich dni, waluty lekko do góry jednak ta cena będzie się pewnie utrzymywać przez jakiś czas dość długi.

NEO jest 16 walutą pod względem kapitalizacji, a oznacza to ,że jest poza TOP15 po tym względem i cały czas goni czołówkę. Kurs według mnie +/- 1%

Pójdzie do góry jak bitcoin się obudzi i zacznie zdecydowanie odbijać się do góry. Obecnie będzie stał stabilnie projekt i czekał.

Przy odrobinie wistru moze dojść jak dash  do 80$ potem  spadnie. I  pokaze się nastepny altcoin ktury finansowo podtrzyma kurs wysoki  btc .jak juz przejrzycie na oczki  to btc wruci na 3100.i znowu przyjdą nastepni naiwni z kasa i znowu ja zgubia . Kilku niby zarobi dla reklamy zeby pokazac ze się udało. Przez 7 lat jestem na bittrex  i juz probowałem nie jednej waluty wszystko kończyło się tym samym scenarjuszem. Leci do gory potem spada .zclas 250$ jeden do jednego btc dał monete miałem ich 20 moze wiecej  tak jak mialem tak ich nie mam znikneły lol.narazie skaczylo z tymi sztuczkami .wzieli się za bankomaty  Eth. I tez na pysk pujdzie neo to teraz nastepna ciekawe co wymysila .
bsv juz pozamiatane powoli

Wpisy na forum dyskusyjnym Kryptowaluty.Expert stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Kryptowaluty.Expert nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze

Aktualne tematy na forum

Where do you prefer to improve yo …
CBD products
CRYPTONAIRE WEEKLY MAGAZINE 235TH …

Inwestowanie wsparcie

Giełda

Zainteresowanie parami YoBit Farming jest ogromne, o czym świadczy całkowity kapitał, który zmienia się wraz z kolejnymi transakcjami. Jednym z kluczowych elementów ekosystemu zdecentralizowanego finansowania...

Ciekawostki

Polscy sportowcy i kryptowaluty coraz częściej pojawiają się obok siebie. Przedstawiciele sportowych drużyn coraz częściej decydują się na inwestowanie w cyfrowy rynek. Podobny trend...

Inwestowanie

Top 5 kryptowalut, w które warto inwestować Nawet pomimo tego, że Internet dziś dostępny jest w każdym domu, a prawie każdy mieszkaniec krajów rozwiniętych...

Uncategorized

Antony Di Iorio – założyciel Ethereum – porzuca kryptowaluty. Skąd wzięła się tak radykalna decyzja? Di Iorio twierdzi, że jego wybór wynika z potrzeb...

Inwestowanie

Gemini największą giełdą kryptowalut? Tak twierdzi jeden z jej założycieli – Cameron Winklevoss. Jego zdaniem przedsiębiorstwo dąży do tego, by stać się numerem jeden...

Inwestowanie

Specjaliści inwestycyjni z banku Goldman Sachs twierdzą, że Ethereum może przewyższyć BTC pod kątem magazynowania wartości. Ich zdaniem jednak nadal nie jest to poziom,...