fbpx

Forum

Ile muszę mieć środków na początek, aby zainwestować na giełdzie?

Cytat

Cześć jestem początkujący i pewnie z takimi pytaniami spotykacie się bardzo często ale chciałbym zacząć edukować się i zacząć grać na giełdzie. Wielokrotnie już próbowałem grać na kontach demo ale jak wiemy psychika takiego grania jest zupełnie inna niż rzeczyistowac.

Ile muszę mieć środków na początek, aby zainwestować na giełdzie?

Odpowiedzi na takie pytanie szukam. Od 1000zl warto jest zaczynać ? Mam swoje oszczędności tak do 5000zl i chciałbym rozkręcić ten stan.

Wiem ze inwestowaniu bardzo ważne są również informacje. Dlatego moim drugim pytaniem jest gdzie szukacie często istotnych informacji aby próbować zainwestować ?

Cytat

Najważniejsze na początek musisz mieć tyle ile możesz stracić i możesz musisz mieć tylko swoje środki. Nigdy nie wchodź na giełdę aby grać za kogoś pieniądze.

Forum o kryptowalutach i nowych technologiach

Forum dyskusyjne to nasz kolejny etap rozwoju naszego portalu Kryptowaluty.Expert Posiadanie swojego forum internetowego na temat kryptowalut i nowych technologi dostarcza nam pełną kontrolę publikowanych informacji. Bardzo często użytkownicy zadają nam pytania na na wiadomościach. Nasze forum poprawi jeszcze bardziej komunikację i edukację z naszymi użytkownikami.

Chcemy aby to miejsce było na jak najwyższym poziomie merytorycznym dlatego prosimy o posty konkretne i wysokiej jakości.

My Newsletter

Sign Up For Updates & Newsletters