fbpx

Forum

Czy opłaca się grać na giełdzie?

Cytat

Dzień dobry,

Od 10 lat odkładam sobie co miesiąc pewną kwotę z pensji do "skarpety" i niestety kiedy pieniądze leża to nie zarabiają na siebie ale z drugiej strony wiem ze są i nie ponoszę żadnego ryzyka że mogę stracić na inwstowaniu w jakieś programy czy giełdy inwestycyjne.

Czy opłaca się grać na giełdzie bez doświadczenia?

Chciałbym w jakiś stopniu powiększyć swoje oszczędności niestety lokaty w banku 2% kompletnie nie przekonują mnie do wkładania pieniędzy. Chciałbym poznać możliwość i realnie dowiedzieć się czy jest możliwy zarobek bezpieczny na giełdzie 10-20 % w skali miesiąca. Jestem kuszony różnymi propozycjami na stronach webinarach szkoleniach. Niestety cały czas nie mam doświadczenia w graniu i inwestowaniu na giełdach i mam wątpliwości czy jak zainwestuje to stracę.

Opłacalność grania na giełdzie w skali roku?

Jaka jest opłacalność grania na giełdzie w skali roku wkładając początkowo 10.000zł Czy można bez większego ryzyka zarobić na tym minimum 10%

Poproszę o doświadczonych kolegów lub koleżanki z forum o wsparcie i pomoc.

Forum o kryptowalutach i nowych technologiach

Forum dyskusyjne to nasz kolejny etap rozwoju naszego portalu Kryptowaluty.Expert Posiadanie swojego forum internetowego na temat kryptowalut i nowych technologi dostarcza nam pełną kontrolę publikowanych informacji. Bardzo często użytkownicy zadają nam pytania na na wiadomościach. Nasze forum poprawi jeszcze bardziej komunikację i edukację z naszymi użytkownikami.

Chcemy aby to miejsce było na jak najwyższym poziomie merytorycznym dlatego prosimy o posty konkretne i wysokiej jakości.

My Newsletter

Sign Up For Updates & Newsletters