fbpx
Połącz się z nami

Cześć, czego szukasz?

Forum

lub Zarejestruj się aby założyć posty i tematy.

Infinity Economics prognoza na 2020 i 2021

Page 1 of 2Next

Niewiele można przeczytać w Polsce na temat projektu Infinity Economics a mimo wszystko jest na giełdzie Bitbay i pomyślałem że może warto aby nasze społeczeństwo dowiedziało się znacznie więcej? Czy ktoś obecnie może coś więcej powiedzieć na temat Infinity Economics i jakie są prognozy na rok 2020 i 2021 ?

Gdzie najlepiej szukać informacji na temat Infinity Economics ? Zauważyłem że niestety niewiele piszą o tym projekcie..

Jak już niejednokrotnie projekt został nazwany SCAM'em tak pewnie trzeba się pogodzić zarowno z tym, jak i ze stratami.
Żaden ceniacy się i rozwijający się projekt, a tym bardziej projekt z podobno wielkim potencjałem, nie może pozostać tak długo w ciszy i dezinformacji. Po prostu, kto zainwestował, umoczył. Właściciele BitBay swoje zarobili i za chwilę też umyją rączki skreślając ten shit z liaty
Ktoś ma inne zdanie? Ktoś idzie za moją myślą?

Ponieważ Infinity Economics należy do walut ze stosunkowo niską całkowitą wartością rynkową, może dochodzić do większych wahań cen w porównaniu z działającymi kryptowalutami.

Osobiście mam złe doświadczenia, kilkakrotnie już się spaliłem, wolę więc handlować kryptowalutami z pierwszej dwudziestki. Z mojego doświadczenia wynika, że wahania cen u najlepszych kryptowalut są zazwyczaj niższe, można je więc w prostszy sposób przewidzieć. Należy pamiętać o tym, iż cena BitCoinu/Ethereum ma podstawowy wpływ na wartość XIN.

Infinity Economics (XIN) jest kryptokur walutą. Infinity Economics posiada obecną podaż 9,000,000,000 . Ostatnia znana cena Infinity Economics wynosi $0.001802 USD i wzrosła o 1.85% w ciągu ostatnich 24 godzin. Obecnie handluje na 5 aktywnych rynkach z 543.30 USD w ciągu ostatnich 24 godzin. Więcej informacji można znaleźć na stronie http://www.infinity-economics.org/.

Niestety jak dla mnie waluta kompletnie nie wartosciowa. Wskazuje o tym cena, ranking na coinmarketcap oraz podaz ktora jest stosunkowo niska. Nie zalecam nikomu inwestowanie w kryptowaluty ktore maja tak slabo usytuowana pozycje na rynkul, gdyz moge one zniknac tak samo szybko jak powstaly. Zalecam inwestowanie tylko w pierwsze sto kryptowalut z rankingow i i tak trzeba robic to ostroznie, aby nie nadziac sie na jakas monete, ktora nie ma zadnej wartosci dla uzytkownika. Taka kryptowaluta predzej czy pozniej spadnie w wynikach, kiedy ulica sie przestraszy i stracimy caly kapital. Zalecam takze uzywanie funkcji stop loss aby zminimalizowac nasze straty w razie nieudanej inwestycji. Pozdrawiam

Ja myślę że ta krypto waluta będzie dobrze się obracać

Zamiast sprawdzać kurs tej waluty to polecam zainteresować się inwestycją w jednego z lepszych botów do tradingu - CryptoBank. Działam tutaj już ponad 4 miesiące i z początkowej inwestycji 1000 zł na chwile obecną mam zarobione 44 tysiące złotych ? Hossa daje dobrze zarobić tylko trzeba umieć ją wykorzystać ?

Zarejestrować można się tutaj - https://cryptobank.com

xin ma ogromny potencjał wzrostowy, bitcoin też zaczynał od prawie zerowych wartości, warto poczekać na pozytywne zasskoczenie.

Xin już nie jest wspierane przez twórców, tutaj jest tylko jedna droga, w którą może podążać ta kryptowaluta.

Jordans 4
Jordan Retro 4
Jordan Shoes
Travis Scott Jordan 1
Yeezy Shoes
Yeezy Supply
Air Jordans
Jordan 11s
Jordan 11
Jordans Shoes
Moncler Outlet
Off-White
Yeezy 450
Yeezy 500
Yeezy
Yeezy 700
Yeezy Supply
Off White Shoes
NFL Jerseys
Retro Jordans
Moncler Jackets
Nike Air Jordan
Jordan Shoes
Jordans Shoes
Yeezy 350 V2
Adidas Yeezy
Yeezy
Yeezy 700
Yeezy
Nike Outlet
Yeezy Shoes
Yeezy Foam Runner
Nike Outlet
Nike Outlet
AJ1
UNC Jordan 1
Jordan 13
Jordan AJ 1
Yeezy Supply
Yeezy Zebra
Jordan 5
Jordan 1 Low
Air Jordans
Pandora Charms
Adidas UK
Nike Store
Adidas Yeezy Official Website
Yeezy 350
Jordan 1
Nike Outlet
YEEZY SUPPLY
Nike Shoes
Nike Outlet
Pandora Outlet
Jordan Shoes
Air Jordan 4
Pandora Jewelry
Pandora Bracelets
Adidas Yeezy
Yeezy
Pandora Charms
Nike Outlet
Adidas Yeezy
Air Max 720
Air Jordan 1
Nike Jordans
Jordan 1s
Pandora UK
Nike Jordan 1
Jordan 1
Yeezy Slides
Nike Air VaporMax
Nike Vapormax Flyknit
Air Jordan 1 Mid
Adidas yeezy
Yeezy 350
Nike Shoes
Nike Outlet
Yeezy
NFL Shop Official Online Store
Nike UK
Yeezy
Yeezy 350

Jordans 4
Jordan Retro 4
Jordan Shoes
Travis Scott Jordan 1
Yeezy Shoes
Yeezy Supply
Air Jordans
Jordan 11s
Jordan 11
Jordans Shoes
Moncler Outlet
Off-White
Yeezy 450
Yeezy 500
Yeezy
Yeezy 700
Yeezy Supply
Off White Shoes
NFL Jerseys
Retro Jordans
Moncler Jackets
Nike Air Jordan
Jordan Shoes
Jordans Shoes
Yeezy 350 V2
Adidas Yeezy
Yeezy
Yeezy 700
Yeezy
Nike Outlet
Yeezy Shoes
Yeezy Foam Runner
Nike Outlet
Nike Outlet
AJ1
UNC Jordan 1
Jordan 13
Jordan AJ 1
Yeezy Supply
Yeezy Zebra
Jordan 5
Jordan 1 Low
Air Jordans
Pandora Charms
Adidas UK
Nike Store
Adidas Yeezy Official Website
Yeezy 350
Jordan 1
Nike Outlet
YEEZY SUPPLY
Nike Shoes
Nike Outlet
Pandora Outlet
Jordan Shoes
Air Jordan 4
Pandora Jewelry
Pandora Bracelets
Adidas Yeezy
Yeezy
Pandora Charms
Nike Outlet
Adidas Yeezy
Air Max 720
Air Jordan 1
Nike Jordans
Jordan 1s
Pandora UK
Nike Jordan 1
Jordan 1
Yeezy Slides
Nike Air VaporMax
Nike Vapormax Flyknit
Air Jordan 1 Mid
Adidas yeezy
Yeezy 350
Nike Shoes
Nike Outlet
Yeezy
NFL Shop Official Online Store
Nike UK
Yeezy
Yeezy 350VSA

Page 1 of 2Next

Wpisy na forum dyskusyjnym Kryptowaluty.Expert stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Kryptowaluty.Expert nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze

Aktualne tematy na forum

Where do you prefer to improve yo …
CBD products
CRYPTONAIRE WEEKLY MAGAZINE 235TH …

Inwestowanie wsparcie

Giełda

Zainteresowanie parami YoBit Farming jest ogromne, o czym świadczy całkowity kapitał, który zmienia się wraz z kolejnymi transakcjami. Jednym z kluczowych elementów ekosystemu zdecentralizowanego finansowania...

Ciekawostki

Polscy sportowcy i kryptowaluty coraz częściej pojawiają się obok siebie. Przedstawiciele sportowych drużyn coraz częściej decydują się na inwestowanie w cyfrowy rynek. Podobny trend...

Inwestowanie

Top 5 kryptowalut, w które warto inwestować Nawet pomimo tego, że Internet dziś dostępny jest w każdym domu, a prawie każdy mieszkaniec krajów rozwiniętych...

Uncategorized

Antony Di Iorio – założyciel Ethereum – porzuca kryptowaluty. Skąd wzięła się tak radykalna decyzja? Di Iorio twierdzi, że jego wybór wynika z potrzeb...

Inwestowanie

Gemini największą giełdą kryptowalut? Tak twierdzi jeden z jej założycieli – Cameron Winklevoss. Jego zdaniem przedsiębiorstwo dąży do tego, by stać się numerem jeden...

Inwestowanie

Specjaliści inwestycyjni z banku Goldman Sachs twierdzą, że Ethereum może przewyższyć BTC pod kątem magazynowania wartości. Ich zdaniem jednak nadal nie jest to poziom,...