fbpx
Połącz się z nami

Cześć, czego szukasz?

Forum

Nawigacja po forum
Musisz się zalogować jeżeli chcesz umieszczać wpisy i zakładać tematy.

Zalukaj Bitcoin oszustwo?

Dzień dobry, opłaciliśmy właśnie zalukaj za 30 zł bitcoinem i minęło ponad 24h a transakcja na stronie się nie pojawia. Dostałam tylko maila z potwierdzeniem zakupu. Czy ktoś miał taką sytuacje i wie co zrobić?

Dzień dobry, ja również zakupiłam 4dni temu BTC, i do tej pory żadnego doładowania. Pisałam do strony coincher.com, ale odpisali Mi, że wysłali że niby BTC zostało wyslany na podany adres, że mam się kontaktować z serwisem tam tej strony czyli zalukaj. Odpisałam im, że maja wysłać jeszcze raz na podany adres.

Odpisali Mi, że BTC znajduje się pod wskazanym adresem. A doładowania nadal brak.

Wiec po prosiłam o potwierdzenie przelewu BTC, i teraz czekam na info.

Co Mnie bardzo dziwi, po pojawieniu się znowu zalukaj(bo był przecież problem w lutym) nie może wejść ani na ich kontakt, żeby do nich napisac, ani na pomoc. Nic nie działa. Żeby się nie okazało, że tak się wzbogaca i nagle za chwile potem znowu znikną.

Czy komus się udało w tym tygodniu doładować konto, albo w zeszłym po tym jak wrócili po zawieszeniu strony ?

Mam też ten problem, 4dni temu zakupiłam i do tej pory nie otrzymałam doładowania.

Bitcoin nie jest oszustwem i płatność w Bitcoin również nie jest oszustem. Należy sobie opowiedzieć na pytanie czy płacenie dla zalukaj nie jest oszustwem... Wspieracie piractwo i nielegalne źródła i jeszcze twierdzicie że Bitcoin to oszustwo.

Wpisy na forum dyskusyjnym Kryptowaluty.Expert stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Kryptowaluty.Expert nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Partner portalu

Najnowsze

Giełdy

Binance Academy, która jest organizacją edukacyjną non-profit, ogłosiła w komunikacie prasowym w dniu 30 marca, że powołała w Chinach instytut badawczy łańcucha blokowego. Uruchomiony...

Wydarzenia

Zbiórka, która ma na celu wsparcie służby zdrowia podczas walki z koronawirusem przedłużona o tydzień! Od 19 marca prowadzona jest zbiórka środków dla Fundacji...

Bitcoin

Traderzy przewidują, że Bitcoin w 2020 roku będzie zyskiwał na wartości. Obecnie średnia cena Bitcoina wynosi około 20 089 ATH, jednak wartość ta może...

Ciekawostki

Airdrop Morpher rozdaje każdej zainteresowanej osobie 30 USD na start platformy. Dzięki temu właściciele platformy chcą ją rozwinąć. W ten sposób stworzy się oryginalną...

Bezpieczeństwo

Osoby nieuczciwe pojawiają się w zasadzie w każdym segmencie, który jest związany z finansami, nie inaczej jest także na rynku kryptowalutowym. Podczas gdy sama...

Wydarzenia

Zakaźny koronawirus (SARS-CoV-2) coraz mocniej doskwiera biznesowi, pracownikom i gospodarce – ale i coraz więcej firm decyduje się na miarę swoich możliwości pomagać służbom...

Ankieta

Kurs BTC 01.2021 to?

View Results

Loading ... Loading ...

Aktualne tematy na forum

Zalukaj Bitcoin oszustwo?
Transfer gotówki pomiędzy dwiema …
Ile czasu z Binance na BitBay?

Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia  strat  nawet przy niewielkiej zmianie ceny instrumentu bazowego, na podstawie którego jest oparte kwotowanie cen danego Instrumentu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe. Podejmując decyzje inwestycyjne, Klient powinien kierować się własnym osądem. Copyright © 2020 kryptowaluty.expert

Otrzymuj newsy i pomysły na Kryptowaluty