fbpx
Połącz się z nami

Cześć, czego szukasz?

Forum

lub Zarejestruj się aby założyć posty i tematy.

W jakie technologie warto inwestować ?

Chciałabym poruszyć temat inwestowania w nowe techonlogie. Od początku poprzedniego roku trend na nowe techonlogie bardzo się rozwija i wiem że bardzo wiele osób obecnie inwestuje w nowe projekty, które rozwijają się w tematyce blockchain.

Obecnie jest bardzo duży wysyp nowych zastosowań takich technologii i tak się zastaanawiam czym się sugerujecie inwestując 5000 10000 tyś złotych.

Każdy z projektów ma co prawda ciekawe rozwiązania marketingowe ale czy w praktyce również to będzie sprawdzać ?

Szukam pomysłu w jakie technologie warto inwestować ?

Jeżeli znajduje się na forum faktycznie jakiś specjalista i doradzca to poproszę o informacje. Posiadam kapitał ok 20.000 zł i z chęcią bym przeznaczył na projekty, które faktycznie znajdą rozwiązania w życiu codziennym za rok czy dwa lata.

Cześć dzięki ze skorzystałeś z naszego forum. Obecnie na stronie prowadzimy wsparcie medialne dla jednego z projektów ICO, które może mieć realny wpływ na loterie i kasyna na całym świecie. Z tego co wiem już to w przedsprzedaży uzbierali odpowiedni budżet aby wystartować a teraz jest miejsce dla  nas mniejszych udziałowców. Oferują wypłacanie dywidendy przeczytaj więcej o tym projekcie u nas https://kryptowaluty.expert/ico-gg-world-lottery-od-30-listopada-w-publicznej-sprzedazy/

Znajdziesz już u nas 4 publikacje na ich temat. Jeżeli masz więcej pytań to pisz śmiało jak tylko będę wstanie rozwiać Twoje wątpliwości to pomogę.

Pozdrawiam
Mateusz

Ostatnio pojawiło się u nas dużo informacji na temat nowych technologii z którymi warto się zapoznać i ewentualnie pomyśleć o inwestycji

Ja zainwestowałem w Bowim a ich akcje rosną więc narazie jestem zadowolony

Wpisy na forum dyskusyjnym Kryptowaluty.Expert stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Kryptowaluty.Expert nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze

Aktualne tematy na forum

MINE Network Announces A Content …
Musicology’s Masterkey Nft Sale T …
Improve my health

Inwestowanie wsparcie

Giełda

Zainteresowanie parami YoBit Farming jest ogromne, o czym świadczy całkowity kapitał, który zmienia się wraz z kolejnymi transakcjami. Jednym z kluczowych elementów ekosystemu zdecentralizowanego finansowania...

Ciekawostki

Polscy sportowcy i kryptowaluty coraz częściej pojawiają się obok siebie. Przedstawiciele sportowych drużyn coraz częściej decydują się na inwestowanie w cyfrowy rynek. Podobny trend...

Inwestowanie

Top 5 kryptowalut, w które warto inwestować Nawet pomimo tego, że Internet dziś dostępny jest w każdym domu, a prawie każdy mieszkaniec krajów rozwiniętych...

Inwestowanie

Antony Di Iorio – założyciel Ethereum – porzuca kryptowaluty. Skąd wzięła się tak radykalna decyzja? Di Iorio twierdzi, że jego wybór wynika z potrzeb...

Inwestowanie

Gemini największą giełdą kryptowalut? Tak twierdzi jeden z jej założycieli – Cameron Winklevoss. Jego zdaniem przedsiębiorstwo dąży do tego, by stać się numerem jeden...

Inwestowanie

Specjaliści inwestycyjni z banku Goldman Sachs twierdzą, że Ethereum może przewyższyć BTC pod kątem magazynowania wartości. Ich zdaniem jednak nadal nie jest to poziom,...