fbpx

Forum

Ścieżka forum - jesteś tutaj:ForumKryptowaluty: EthereumUSDDEX oszustwo

USDDEX oszustwo

Cytat
  1. Czy ktoś może pomoc w temacie wyłudzeń? Czy można jakoś odzyskać wpłacone eth na konto wyłudzające?
Cytat

Proszę o więcej informacji. Niestety nie znam tematu a może będę mógł w jakiś sposób pomóc.

Cytat

USDDEX nieistniejąca już strona wyłudzała wpłaty w ETH na rozwój nowego stable coina o nazwie USDDEX. Podany był adres ETH z zachęta zarobienia dodatkowych procentów za wpłatę. Adres do sprawdzenia na etherscan:

0xaEa3846E14beC1ba8F562844d39b1215A1D588C6

Adres jest opisany jako wyłudzenie . Strona zdjęta a oficjalnie akcja jest przyjęta jako SCAM. Wpłaciłem całe oszczędności około 21ETH. Mam potwierdzenia wpłat ale to podobno już nie do odzyskania. Bardzo proszę o pomoc. https://m.youtube.com/watch?v=IBuYOOv32zU

Cytat

Niestety, ale musisz pogodzić się ze stratą pieniędzy. Nie da się cofnąć transakcji. ETH możesz ewentualnie odzyskać, jeżeli sam oszust zdecyduje się je zwrócić. (Na co prawdopodobieństwo jest zerowe)

Cytat

Niestety tak jak wyżej napisali możesz mieć problem z odzyskaniem swoich środków... Zawsze należy weryfikować swoje inwestycje

Cytat

hej, też dałem się naciąć

Cytat

nie da się tu zarejestrować, więc odezwij się na mojego maila. Razem raźniej coś zrobić itd. mój email owolder w domenie gmail

Cytat

odezwij sie na maila: owolder

Cytat

witajcie w klubie, 12 ETH poszszszło.. jedyny mój pomysł to zawiadomienie do prokuratury, ale pewnie zleją z powodu braku wykrycia sprawcy, jakbyście wpadli na jakieś pomysły to wbijajcie na adamu79@unseen.is. Narazie na portfelu tylko 3 wypłaty po 40 ETH. Jest jeszcze inna możliwość ale o tym na priv.

Cytat

Wydaję mi się ,że nie. Jeżeli transakcja raz poszła to nie można jej cofnąć.,

Forum o kryptowalutach i nowych technologiach

Forum dyskusyjne to nasz kolejny etap rozwoju naszego portalu Kryptowaluty.Expert Posiadanie swojego forum internetowego na temat kryptowalut i nowych technologi dostarcza nam pełną kontrolę publikowanych informacji. Bardzo często użytkownicy zadają nam pytania na na wiadomościach. Nasze forum poprawi jeszcze bardziej komunikację i edukację z naszymi użytkownikami.

Chcemy aby to miejsce było na jak najwyższym poziomie merytorycznym dlatego prosimy o posty konkretne i wysokiej jakości.

My Newsletter

Sign Up For Updates & Newsletters