fbpx

Forum

Triton Plus Ltd - Opinie, zarobki, inwestycja warto?

Cytat

Cześć wszystkim,

Doskonale wiem że jest tutaj sporo osób, które inwestują w programy o podwyższanym ryzyku. Ale zauważyłem dziś w sieci że pojawił się nowy program Triton Plus, który jest zarejestrowany z UK i nawet posiada polską wersje strony. Możliwość inwestowania za pomocą bitcoina i perfect money i jakieś inne. Inwestycja na 20 dni daje od 7 do 9% wzrotu inwestycji.

Triton Plus Ltd czy ktoś inwestuje? Jakie ryzyko?

Doskonale wiemy jakie jest ryzyko inwestowania w tego typu projektu ale w momencie jak wchodzimy na samym początku a przypomnę program ma dopiero 8 dni to ryzyko jest niewielkie że firma zniknie. Ja osobiście zainwestowałem i teraz czekam 20 dni i będę próbował wypłacic swoje srodki. Jeżeli tylko zwrot będzie bezproblemowy to napiszę i dam wam znać. A więcej możecie dowiedzieć się na https://triton.plus 

Czy jest tutaj ktoś kto inwestuje w ten projekt? Dajcie znać

Cytat

Tak!

Cytat

witam no ja jestem
moj link
bonus od mojej strony jest zwrócenie całe 5% od sumy ktorej zainwestujesz 😉

Forum o kryptowalutach i nowych technologiach

Forum dyskusyjne to nasz kolejny etap rozwoju naszego portalu Kryptowaluty.Expert Posiadanie swojego forum internetowego na temat kryptowalut i nowych technologi dostarcza nam pełną kontrolę publikowanych informacji. Bardzo często użytkownicy zadają nam pytania na na wiadomościach. Nasze forum poprawi jeszcze bardziej komunikację i edukację z naszymi użytkownikami.

Chcemy aby to miejsce było na jak najwyższym poziomie merytorycznym dlatego prosimy o posty konkretne i wysokiej jakości.

My Newsletter

Sign Up For Updates & Newsletters