fbpx

Forum

Nawigacja po forum

Projekty ICO/STO na Lisk 2019 warto?

Cytat

Ma ktoś wiedzę czy powstają jakieś projekty ICO / STO w 2019, które opare są właśnie na LISK? Szukam informacji o możliwościach zastosowania tej technologii w jakiś projektach. Jeżeli ktoś z was widzi to dajcie znać.

Cytat

Cześć, projektem nazywanym "pierwszym ICO na platformie Lisk" jest MADANA (www.madana.io) - w dużym skrócie projekt zajmuje się tematem prywatności danych, zarówno tych osobistych (zbieranych przez aplikacje, serwisy społecznosciowe) jak i tzw. big data - czyli dane przedsiębiorstw, dane medyczne itp. Na bazie tokena opartego o łańcuch boczny Liska (sidechain) zapewniają ekosystem, który łączy 3 strony: producentów danych, osoby analizujące dane i nabywców analiz. Dzięki technologii blockchain dane nie muszą być gromadzone w scentralizowanych bazach, a pozostają we własności użytkownika, który jest jedyną osobą posiadającą klucz prywatny do danych - i dzięki temu mogący nim zarządzać, a nawet na tym zarabiać.

ICO wykorzystuje istotne zalety platformy Lisk: obsługę języka JavaScript (jednego z najpopularniejszych języków programowania), sidechainy (łańcuchy boczne), dzięki czemu nawet ogromny ruch w głównym łańcuchu Liska nie wpłynie na efektywność działania łańcucha MADANY (czyli żadne kryptokotki nie zapchają "poważnego" projektu).

Zapraszam na grupę Telegram o projekcie, jest też po polsku 🙂

Inny projekt, który ma być oparty na Lisku to gny.io

Cytat

Bardzo dziękuje za informacje ! Z chęcią zapoznam się w tym tematem madana.io

Cytat

Osobiście na lisku się już trochę przejechałem posiadając go na cenie 100 zł od sztuki (aktualna ok. 5zł)

Sam wierzyłem z zespół liska ,że zdziała cuda niestety. Na wierzeniu się skończyło

Mam nadzieję ,że to coś poprawi bo lisek w tym momencie jest daleko w tyle.

Cytat

Czy ktoś z was w tym roku zarobił na jakim projekcie ICO lub STO? Mam wrażenie że ten rok był bardzo spokojny jeżeli chodzi o ICO czy trend na inwestowanie w takie projekty skończył się i będzie coś nowego w roku 2020? Dla zainteresowanych warto zapoznać się z dodatkowymi artykułami.

Wpisy na forum dyskusyjnym Kryptowaluty.Expert stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Kryptowaluty.Expert nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Forum o kryptowalutach i nowych technologiach

Forum dyskusyjne to nasz kolejny etap rozwoju naszego portalu Kryptowaluty.Expert Posiadanie swojego forum internetowego na temat kryptowalut i nowych technologi dostarcza nam pełną kontrolę publikowanych informacji. Bardzo często użytkownicy zadają nam pytania na na wiadomościach. Nasze forum poprawi jeszcze bardziej komunikację i edukację z naszymi użytkownikami.

Chcemy aby to miejsce było na jak najwyższym poziomie merytorycznym dlatego prosimy o posty konkretne i wysokiej jakości.

Otrzymuj newsy i pomysły na Kryptowaluty

My Newsletter

Sign Up For Updates & Newsletters