fbpx

Forum

Prognoza Bitcoin na rok 2019

Cytat

Jakie są wasze prognozy na temat Kryptowaluty Bitcoin w roku 2019 ? Czy Bitcoin według was nadal zostanie liderem ? Doskonale wiemy że obecnie Bitcoin jest liderem zdecydowanym ale jego przewaga znacznie spadła. Bitcoin nie jest idealnym środkiem płatności ale jest najpopularniejszym środkiem płatności.

Cytat

Chyba każdy sobie życzy aby Bitcoin zdecydowanie odbił się w górę i wróciło zainteresowanie jakie było rok temu. Niestety z tego co obserwuje i słucham różnych spekulacji to niestety one w 90% są nietrafione. Ciężko jedno znacznie stwierdzić kiedy kurs pójdzie w górę. Myślę że jeszcze bardzo długo będziemy w takiej a nie innej sytuacji i do minimum połowy przyszłego roku nic kluczowego nie wydarzy się.

Cytat

Bitcoin straci swoją pozycje w 2019 roku. Spodziewam się dużych zmian w nowym roku. Nigdy nie jest tak jak spekulanci zakładają.

Cytat

Wydaje mi się ze niżej bitcoin już kosztować nie może. Obecnie jest bardzo tani a kopanie musza jakoś funkcjonować dlatego myśle ze teraz już będzie tylko lepiej. Tego sobie życzę 😀

Cytat

Będzie dobrze. Myśle ze Bitcoin w 2019 jeszcze porządnie odbije i wróci zainteresowanie!

Cytat

Bitcoin leci w dół i jeszcze będzie leciał , sprzedałem jak kosztował 9k $ i czekam aż spadnie do 300$ to wtedy kupię , 300$ to w/g mnie realna wartość btc chyba ze to już koniec kryptowalut.

Cytat

W podsumowaniu roku przygotowaliśmy dla Państwa obszerny artykuł w którym specjaliści z branży kryptowalut odpowiadają na pytania i prognozują rok 2019

https://kryptowaluty.expert/prognoza-na-rok-2019-i-podsumowanie-2018/

Zapraszam do skorzystania z fajnego materiału.

Cytat

Moim zdaniem cena Bitcoina będzie rosła ku górze z reguły było tak w ostatnich latach ,że co 2 rok jest lepszy od poprzedniego, według mnie cena może nie osiągnie nowego ATH ale pójdzie w góre o jakieś 10-30 proc.

Cytat

Bitcoin jest i jeszcze długo będzie kryptowalutą numer 1. Przeciętny kowalski najpierw słyszy bitcoin a później że to jest kryptowaluta i dopiero szuka odpowiednich informacji. Siła bitcoin napędza cały trend.

Kryptowalutę Bitcoin możesz kupić na następujących giełdach:

Cytat

Kolejna piramidka sprzedawców marzeń. Oszuści tylko czekają na takich klientów

Forum o kryptowalutach i nowych technologiach

Forum dyskusyjne to nasz kolejny etap rozwoju naszego portalu Kryptowaluty.Expert Posiadanie swojego forum internetowego na temat kryptowalut i nowych technologi dostarcza nam pełną kontrolę publikowanych informacji. Bardzo często użytkownicy zadają nam pytania na na wiadomościach. Nasze forum poprawi jeszcze bardziej komunikację i edukację z naszymi użytkownikami.

Chcemy aby to miejsce było na jak najwyższym poziomie merytorycznym dlatego prosimy o posty konkretne i wysokiej jakości.

My Newsletter

Sign Up For Updates & Newsletters