fbpx

Forum

Pomysł na biznes z małym kapitałem - Za Darmo

Cytat

Pomysł na biznes z małym kapitałem od 3000 do 5000 zł Bardzo duża liczba użytkowników poszukuje pomysłu na biznes mając mały kapitał startowy. Nie ma co ukrywać ale trudno jest zbudować biznes z małym kapitałem. Jednak nie jest to rzecz niewykonalna. Największe projekty pokazują że można zbudować poważny biznes w garażu.

Pomysł na biznes z małym kapitałem na start

W jakie branże warto wchodzić mają mały kapitał na start? Czy budując np. mała stronę internetową wykorzystując często za darmo jakiś CMS można zbudować duży serwis internetowy? Jakie przychodzą wam pomysły na biznes?

Czy warto uruchomić biznes stacjonarny z małym kapitałem? Jak wykorzystać swoje doświadczenie w małym biznesie?

Czy branie kredytu na start małego biznesu ma sens?

Nie chce zbytnio startowej od bania kredytu ponieważ nie wiem czy mój biznes wypali i wiem że mogę zostać w takiej sytuacji z długiem. Mam na start 5000zł i chciałbym zacząć od realizacji pomysłu czy warto?

Dzięki wszystkim za poświęcony czas i wszystkie porady jakie otrzymam w tym temacie. Temat będę obserował i udzielał się.

Cytat

Mały kapitał to często duża bariera na drodze do stworzenia nowego biznesu i blokuje on wiele osób. Istnieje jednak kilka sposobów na to, aby bez dużych środków otworzyć swój biznes i zarabiać w ten sposób. Ciekawe rozwiązania niewymagające dużej ilości gotówki — zarówno te wirtualne, jaki stacjonarne prezentujemy poniżej.

Biznes online — Dropshipping

Pierwszym rozwiązaniem, które wymaga minimalnej ilości pieniędzy, jest Dropshipping. Wykorzystując go, możemy otworzyć swój własny sklep internetowy. Dropshipping to sprzedawanie towaru, którego nie posiadamy.

Po odebraniu zamówienia od naszego klienta przekazujemy zlecenie do producenta, który za mniejszą kwotę wykonuje je — np. pakuje paczkę i wyśle bezpośrednio do naszego klienta. Zyskiem jest różnica miedzy naszą sprzedaż tańszym zamówieniem danego przedmiotu u podwykonawcy czy w hurtowni. Taki handel wymaga jedynie dostępu do komputera.

Koszty w takim razie będą opiewać jedynie na otwarcie witryny i promocje. Nie mają dużych środków, możemy skorzystać z darmowych rozwiązań i promocji sklepu np. samodzielnie w Social mediach czy na forach tematach.

Sklep internetowy z małym wkładem pieniężnym

Jeśli posiadamy pewne środki np. ok. 3000 zł - 5000 zł, możemy otworzyć typowy sklep internetowy z małym pomieszczeniem np. w naszym domu i zakupić fizycznie towar, który będziemy odprzedawać. Jest to ciekawe rozwiązanie, które da się wdrożyć z różną ilością pieniędzy.

Biznes stacjonarny — usługi

Jeśli prosimy mały budżet, warto również rozważyć rozpoczęcie prowadzenia biznesu tradycyjnego. Dobrym rozwiązaniem może być prowadzenie usług. Aby zostać np. hydraulikiem lub fryzjerem wystarczą podstawowe akcesoria. Nie musimy posiadać swojego sklepy czy biura, zatrudniać pracowników a zlecenia wykonywać możemy bezpośrednio u klienta.

Środki przeznaczone na reklamę i potrzebny sprzęt nie są duże w tej opcji a z biegiem czasu i zarabiania pieniędzy możemy rozwijać firmę i otworzyć własny punkt napraw telewizorów rezygnując z naprawy w domach klientów.

Forum o kryptowalutach i nowych technologiach

Forum dyskusyjne to nasz kolejny etap rozwoju naszego portalu Kryptowaluty.Expert Posiadanie swojego forum internetowego na temat kryptowalut i nowych technologi dostarcza nam pełną kontrolę publikowanych informacji. Bardzo często użytkownicy zadają nam pytania na na wiadomościach. Nasze forum poprawi jeszcze bardziej komunikację i edukację z naszymi użytkownikami.

Chcemy aby to miejsce było na jak najwyższym poziomie merytorycznym dlatego prosimy o posty konkretne i wysokiej jakości.

My Newsletter

Sign Up For Updates & Newsletters