fbpx
Połącz się z nami

Cześć, czego szukasz?

Forum

Nawigacja po forum

MaxiTrade - broker w zakresie CFD na kryptowaluty

Cytat
Cytat z Gość data Lipiec 24, 2019, 4:12 pm

Korzystać z procedury na karcie tzw. chargeback. Powołać się na nią w banku. Opisać sytuację o firmie. Im szybciej tym lepiej.

Spoiler
Cytat

Właśnie zostałem wydymany przez Tych złodziei... Wpłaciłem jak ostatni dzban 250 dolców i jak w porę zajrzałem na forum to zacząłem  kombinować z wypłatą siana.. i co ??gówno... Poblokowany , bez możliwości wypłaty. A doradca mnie pierd...… Zniknął. Polecam!!!Kto chce być takim zajobem jak ja zapraszam!!!

Cytat

Bank pko zwrócił mi te równowartość 250 dolarów, trwało to coprawda ze 2 miesiące, ale odzyskałem kase. Z ich strony o zwrocie niema wogule mowy, tylko reklamacja w swoim banku.

Cytat

Dzien dobry

Cytat

A gdzie znajdę telefon do nich ?

Cytat

CZY KTOŚ MA AKTUALNE INFORMACJE O DZIAŁANIU NA SWOIM KONCIE W MAXITRADE ?

Cytat

W Maxitrade zostałem wydymany na 40 000 USD. Mam podstawy, żeby twierdzić, że platformy na których rzekomo się handluje są symulatorami i nie są połączone z rynkiem. Czyli rzekome transakcje mogą być fałszywe. Takie transakcje można również przeprowadzać na wersjach demo. Dlatego nie chcą wypłacać pieniędzy. Bo ich nie inwestują. Cały proces polega na tym, żeby klient wpłacił pieniądze i spowodować straty na jego koncie. Wtedy nie ma podstawy do wypłaty a pieniądze nigdy nie były inwestowane. Sprawdziłem na wyciągu z karty kredytowej i pieniądze poszły do Rosji.
Zwracają tylko niektórym, którzy jeszcze nie zaczęli handlować, bo trudno się z tego wytłumaczyć.
Ja kiedy osiągałem zyski natychmiast zjawiał się pomocnik od nich, za radami którego zysk zamieniał się w straty. Uważnie obserwowali co się dzieje na moim koncie. Kiedy były straty nikt nie chciał pomagać. Aktywowali się wtedy, kiedy zaczynały się zyski.
Ludzie, którzy prowadzili webinary udostępniali swoje ekrany komputerów z platformą transakcyjną na której były widoczne salda ich kont handlowych. Tam były kwoty - UWAGA -nawet po 3,5 mln USD. Kwoty transakcji po kilkaset tysięcy USD. Natomiast wiało bidą od tych ludzi. Proponowali zarządzanie małymi kontami za udział w zyskach. Kto, mając 3,5 mln na koncie chciałby się bawić w zarządzanie kontem z 1000 USD depozytu i zarabiać 200 USD? Totalna fikcja. Te platformy są fałszywe. Czyli wszystkie inne również. Mało tego wciskają tzw. "bonusy" albo "dofinansowania". Na gębę. bez żadnych umów i wniosków. Bez żadnych dokumentów. Po prostu proponują ci wpłatę określonej kwoty i bonus od 50% nawet do 200%. Te kwoty faktycznie pojawiają się na twoim rachunku handlowym. Mnie ubrali w ponad 20 000 USD takich bonusów.
Z regulaminu wynika, że trzeba je odpracować obrotami i to co najmniej 10 mln USD obrotu za jeden tysiąc bonusu. Czyli stajesz się ich niewolnikiem. Tylko, że to są wirtualne pieniądze. To są tylko liczby na fikcyjnym koncie ale jeśli ktoś się na to nabierze, to zabiorą mu zysk albo każ wręcz to spłacić realnymi pieniędzmi. Która firma zaryzykuje 20 tys USD dając je nowicjuszowi z 2 miesięcznym doświadczenie do grania na Forex? Totalny odlot. Ludzie ostrzegajcie innych, bo stracicie duże pieniądze i zaserwują wam miesiące totalnego stresu. To jest tylko fragment całej opowieści o Maxitrade. W rzeczywistości jest to bardzo sprawnie działająca machina manipulacji.
Dziwię się tylko temu, że nikt na to nie reaguje. Rosjanie okradają nas w naszym własnym kraju.

Cytat

Maxitrace z pozoru fajny pomysł na zrobienie fajnym pieniedzy w bardzo łatwy i szybki sposób i właśnie w tym problem za łatwy z tego co obiecuje nam platforma miałem przyjemność rozmowy z konsultantką tej firmy jeżeli można wgl to nazwać firma rozmowa wyglądała w ten sposób ze za pierwszym razem powiedziałem ze nie jestem zainteresowany i się rozłączyłem na drugi dzień telefon się powtórzył i pociągneliśmy rozmowę trochę dłużej pani zachwalała wszystkie działania firmy obiecywała kokosy nierealne zyski i wgl nie ukrywam ze trochę mnie przekonała ale na szczęście nie byłem w stanie wpłacić tej kwoty minimalnej dowiedziałem się ze firma ma w toku sprawę w sądzie za oszustwa i nie wypłacanie pieniędzy automatycznie zniechęciło mnie to do inwestycji i postanowiłem sobie odpuścić następnego dnia telefon sie powtarza z zapytanie dlaczego pan się rozmyślił przecież był pan przekonaniu i takie tam pomyślałem ze sprawdzę ja trochę i powiem ze nie jestem w stanie zainwestować ponieważ nie mam pieniędzy na to poprosiła mnie żebyśmy umówili wie na rozmowę za pare dni zgodziłem się no i jak to kolejny dzień przyniósł dzwoni tym razem podaje się za zupełnie inna kobietę niż na początku oczywiście poznałem ja po głosie i po ukraińskim akcencie ciężko tego było nie dostrzec na początku podawała się jako Anna Jesiorska a tym razem inaczej ale nie zapamiętałem no i w tym momencie byłem w 100% przekonany ze to szfingiel po pierwsze firma na wysokim poziomie nie ubiega aż tak o klienta nie obiecuje niewiadoma jakich kokosów i wgl pani znowu zaczęła mi kręcić o jakiś zniżkach ze mogę zarobić i takie tam powtarzałem jej cały czas ze nie mam na to pieniędzy a ona dalej swoje aż w końcu powiedziałem ze rezygnuje i nie mam zamiaru inwestować i pani strasznie sie oburzyła nazwała nie nielogicznym człowiekiem i kłamcą na ta chwile jestem zadowolony ze mam ograniczone zaufanie do ludzi i potrafię wyczuć przekręt osobiście odradzam wszystkim inwestowania w brokera MAXITRADE no chyba ze chcecie być oszukani i pozbawieni swoich pieniędzy. Pozdrawiam.

Cytat

Witaj jestem na giełdzie  od miesiąca  zainwestowane pierw 1000 ust po tygodniu byłem w plecy przez zaniedbanie brokera jednak kasa mi zwrócili ba platformie  doinwestowalem jeszcze 4000 Tyś uda i w ciągu 3 tyg straciłem wszystko broker źle zainwestował  nie zgodnie z tym co ustalilismy  miało być bezpiecznie z automatu A on  zrobił po swojemu i zostawił to bez nadzoru  co teraz mam zrobić jakieś pomysły?

Cytat

Zainwestowane 1000 uda pp2 tyg był minus ale z winy brokera mi oddali ma platformie dołożyłem 4000 Tyś uda po 3 tyg to samo się stało plan sprawdzę o nie dopilnować bez mojej wiedzy i zgody zaonwestolas pan Paweł i mam 12 dolarów

Wpisy na forum dyskusyjnym Kryptowaluty.Expert stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Kryptowaluty.Expert nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Partner portalu

Najnowsze

Ciekawostki

Dom kojarzy się z azylem, bezpieczeństwem i spokojem. Pragniesz, by nikt nie zakłócił Twojego bezpieczeństwa? Wybierz najlepsze systemy zabezpieczeń i ochrony przed włamaniem. Nowoczesne...

Hot News

BitCannabis.pl to nowoczesny sklep internetowy zajmujący się sprzedażą w pełni legalnych oraz certyfikowanych produktów CBD. W jego bogatej ofercie znajduje się ponad 200 artykułów, m.in....

Hot News

Powstał nowy zdecentralizowany, sieciowy obszar (rynek) finansowy. Nowopowstały serwis internetowy nosi nazwę – Venus. Na podstawie uzyskanych oficjalnych informacji z samego portalu Venus, serwis jest zdecentralizowanym rynkiem...

Hot News

Digital Taxonomy oraz Blockchain Innovation Act zostały przyjęte przez Izbę Reprezentantów Stanów Zjednoczonych. Wszelkie modyfikacje zostały uwzględnione w trzeciej ustawie Consumer Safety Technology Act....

Bitcoin

Obecna cena jednego bitcoina oscyluje w okolicach 11 000 dolarów amerykańskich. Według twierdzenia jednego z najzagorzalszych zwolenników tej kryptowaluty, a jednocześnie dyrektora generalnego Galaxy...

Tokeny prywatne

W ostatnich dniach świat piłki nożnej obiegła bardzo interesująca informacja. Francuski klub piłkarski Paris Saint – Germain ogłosiło nową ofertę dla wszystkich fanów i...

Ankieta

Kurs BTC 01.2021 to?

View Results

Loading ... Loading ...

Aktualne tematy na forum

Bot-Bitcoin
Moonbois: The Battle for the Moon
Jak nauczyłeś się zarabiać w Inte …

Inwestowanie wsparcie

Inwestowanie

Amerykańska mennica podjęła decyzję o ograniczeniu dostaw monet wykonanych ze złota i srebra dla autoryzowanych nabywców. Taką informację podał Bloomberg. To konsekwencja trwającej pandemii...

Inwestowanie

Fundusz Uniwersytetu Harvarda już skupuje ziemię w Kalifornii oraz uruchamia winnice. Jednak eksperci nie mają złudzeń. W przyszłości każdy z nas będzie chciał na...

Inwestowanie

Wielu inwestorów uaktywnia się w czasie bessy. Jest to jednak bardzo ryzykowne działanie, ponieważ w takim momencie przestają obowiązywać dotychczas wypracowane strategie a nawet najstabilniejsi...

Inwestowanie

Rynek akcji dla wielu stawiających na nim pierwsze kroki jest tajemniczym światem, nie w pełni rozpoznanym. Ci, którzy od dawna na nim działają, niekiedy...

Inwestowanie

Większość osób, która straciła pieniądze na inwestowaniu w fundusze- to osoby działające zbyt żywiołowo, lekceważące przy tym podstawowe zasady inwestowania. Jeśli nie chcesz należeć...

Inwestowanie

Początki bywają trudne. Zasada ta tyczy się również inwestowania pieniędzy. Wiele osób boi się rozpocząć swoją przygodę z inwestowaniem z uwagi na panujący stereotyp...

Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia  strat  nawet przy niewielkiej zmianie ceny instrumentu bazowego, na podstawie którego jest oparte kwotowanie cen danego Instrumentu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe. Podejmując decyzje inwestycyjne, Klient powinien kierować się własnym osądem. Copyright © 2020 kryptowaluty.expert