fbpx

Forum

MaxiTrade - broker w zakresie CFD na kryptowaluty

Cytat

Dzień dobry,

Myślę że trafiłem w najlepszą grupę odbiorców moim informacji, które chce wam przekazać. Od blisko 4 lat jestem inwestorem w kryptowalutach. Jeszcze 4 lata temu nikt nie myślał że tak branża będzie się szybko rozwijać i będzie można uczciwie i dobrze zarabiać. Podczas mojej całej przygody z inwestowaniem były oczywiście sukcesy i porażki. Największy sukces to oczywiście wyjście praktycznie na szczycie bańki inwestując swoje większe pieniądze na początku roku 2017

MaxiTrade czy warto z niej korzystać?

W poprzednim roku, gdzie kurs bitcoina był cały czas na równej lini szukałem różnych alternatyw inwestowania. Problemy z ICO duże inwestycje z których nic nie powstało a wiele obiecywali. Od 6 miesięcy pracuje i zarabiam korzystając z platformy MaxiTrade.com pewnie już wiele osób o niej słyszało ponieważ bardzo skutecznie działają marketingowo i przez co mają grupę pozytywnych odbiorców i oczywiście też hejterów. Sam wychodzę z założenia że należy się pare razy przejechać aby nauczyć się wyciągać wnioski.

Obecnie na platformie mam zainwestowane ok 40.000$ nigdy wcześniej nie miałem problemów z wypłaceniem środków i innych podobnych problemów. Obecnie Kryptowaluta Zcash pokazuje swój wielki potencjał na rynku i uważam że właśnie to jest ten moment kiedy powinnyśmy się zainteresować wejść i zainwestować.

Jeżeli potrzebujecie jeszcze więcej wsparcia w tym temacie i na platformie MaxiTrade to dajcie znać z chęcią w komentarzach podzielę się swoim doświadczeniem i wskazówkami.

Cytat

dzień dobry,

jestem początkującym użytkownikiem tej platformy, czy mógłbym poprosić o kilka rad i wskazówek od czego rozpocząć?

z góry bardzo dziękuje

Cytat

Jestem od wczoraj na platformie wpłaciłem pierwszą wymaganą kwotę i zaczynam przygode z zarabianiem

Cytat

czytaliście opinie na internecie o maxitrade?

to poczytajcie to zapewne dostaniecie zawału serca jak ja

Forum o kryptowalutach i nowych technologiach

Forum dyskusyjne to nasz kolejny etap rozwoju naszego portalu Kryptowaluty.Expert Posiadanie swojego forum internetowego na temat kryptowalut i nowych technologi dostarcza nam pełną kontrolę publikowanych informacji. Bardzo często użytkownicy zadają nam pytania na na wiadomościach. Nasze forum poprawi jeszcze bardziej komunikację i edukację z naszymi użytkownikami.

Chcemy aby to miejsce było na jak najwyższym poziomie merytorycznym dlatego prosimy o posty konkretne i wysokiej jakości.

My Newsletter

Sign Up For Updates & Newsletters