fbpx
Połącz się z nami

Cześć, czego szukasz?

Forum

Nawigacja po forum

MaxiTrade - broker w zakresie CFD na kryptowaluty

Cytat

Dzień dobry,

Myślę że trafiłem w najlepszą grupę odbiorców moim informacji, które chce wam przekazać. Od blisko 4 lat jestem inwestorem w kryptowalutach. Jeszcze 4 lata temu nikt nie myślał że tak branża będzie się szybko rozwijać i będzie można uczciwie i dobrze zarabiać. Podczas mojej całej przygody z inwestowaniem były oczywiście sukcesy i porażki. Największy sukces to oczywiście wyjście praktycznie na szczycie bańki inwestując swoje większe pieniądze na początku roku 2017

MaxiTrade czy warto z niej korzystać?

W poprzednim roku, gdzie kurs bitcoina był cały czas na równej lini szukałem różnych alternatyw inwestowania. Problemy z ICO duże inwestycje z których nic nie powstało a wiele obiecywali. Od 6 miesięcy pracuje i zarabiam korzystając z platformy MaxiTrade.com pewnie już wiele osób o niej słyszało ponieważ bardzo skutecznie działają marketingowo i przez co mają grupę pozytywnych odbiorców i oczywiście też hejterów. Sam wychodzę z założenia że należy się pare razy przejechać aby nauczyć się wyciągać wnioski.

Obecnie na platformie mam zainwestowane ok 40.000$ nigdy wcześniej nie miałem problemów z wypłaceniem środków i innych podobnych problemów. Obecnie Kryptowaluta Zcash pokazuje swój wielki potencjał na rynku i uważam że właśnie to jest ten moment kiedy powinnyśmy się zainteresować wejść i zainwestować.

Jeżeli potrzebujecie jeszcze więcej wsparcia w tym temacie i na platformie MaxiTrade to dajcie znać z chęcią w komentarzach podzielę się swoim doświadczeniem i wskazówkami.

Cytat

dzień dobry,

jestem początkującym użytkownikiem tej platformy, czy mógłbym poprosić o kilka rad i wskazówek od czego rozpocząć?

z góry bardzo dziękuje

Cytat

Jestem od wczoraj na platformie wpłaciłem pierwszą wymaganą kwotę i zaczynam przygode z zarabianiem

Cytat

Prosze wiecej informacji . Czy ktos zarobił i wypłacił ?

Cytat

Cześć

Ja wpłaciłem swoje pierwsze 2000zł na początku listopada. Pod koniec marca mój stan konta był 3200zł. Wiec mój zarobiłem 1200zł. Wypłaciłem bez problemu wkład własny i zostawiłem 1200zł na dalsze obród i inwestycje. Nie rozumiem skąd hejt że nie wypłacają. Z drugiej strony zawsze jest coś że jak ktoś straci to ze go oszukali... Ostatnio giełda bitbay też zatrzymała 150.000zł i oskarżali że giełda ich oszukała a była to próba prania brudnych pieniędzy.

Więc warto korzystać ale należy być ostrożny i cierpliwym. Nikt nie gwarantuje że zarobicie w 7 dni nie wiadomo jakie pieniądze.

Cytat

Ale dziś bardzo ładnie zielono w coinmarketcap. Wiosna na całego a już było mówione że kurs nie pójdzie do góry!  Kto miał zarobić to zarobił 14% w ciągu 24h czy to mało?

Ja w MaxiTrade.com Zainwestowałem w piątek 5000zł dziś jestem 700zł do przodu w 3dni.

Cytat

Też współpracuje z maxitrade i rzeczywiście konto powoli rośnie ale nie mogę tych pieniędzy wypłacić. Od 3 tygodni mam jakiś problem z wyplacaniem. Podałem nawet dla nich mój numer konta i nic narazie nie przelewają.

Cytat

ja tylko chcę wiedzieć czy wysłaliście kopie dowodu osobistego i karty kredytowej przy weryfikacji konta???

Cytat

Tak ja wysłałem i nie miałem z tego faktu jakiś problemów. Muszą weryfikować klientów takie przepisy.

Cytat

Witam zalozylem niedawno konto maxitrade. Czy faktycznie da sie tam zarobic sluchajac swoich doradcow czy to raczejj zwykly scam?

Wpisy na forum dyskusyjnym Kryptowaluty.Expert stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Kryptowaluty.Expert nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Partner portalu

Najnowsze

Ciekawostki

Dom kojarzy się z azylem, bezpieczeństwem i spokojem. Pragniesz, by nikt nie zakłócił Twojego bezpieczeństwa? Wybierz najlepsze systemy zabezpieczeń i ochrony przed włamaniem. Nowoczesne...

Hot News

BitCannabis.pl to nowoczesny sklep internetowy zajmujący się sprzedażą w pełni legalnych oraz certyfikowanych produktów CBD. W jego bogatej ofercie znajduje się ponad 200 artykułów, m.in....

Hot News

Powstał nowy zdecentralizowany, sieciowy obszar (rynek) finansowy. Nowopowstały serwis internetowy nosi nazwę – Venus. Na podstawie uzyskanych oficjalnych informacji z samego portalu Venus, serwis jest zdecentralizowanym rynkiem...

Hot News

Digital Taxonomy oraz Blockchain Innovation Act zostały przyjęte przez Izbę Reprezentantów Stanów Zjednoczonych. Wszelkie modyfikacje zostały uwzględnione w trzeciej ustawie Consumer Safety Technology Act....

Bitcoin

Obecna cena jednego bitcoina oscyluje w okolicach 11 000 dolarów amerykańskich. Według twierdzenia jednego z najzagorzalszych zwolenników tej kryptowaluty, a jednocześnie dyrektora generalnego Galaxy...

Tokeny prywatne

W ostatnich dniach świat piłki nożnej obiegła bardzo interesująca informacja. Francuski klub piłkarski Paris Saint – Germain ogłosiło nową ofertę dla wszystkich fanów i...

Ankieta

Kurs BTC 01.2021 to?

View Results

Loading ... Loading ...

Aktualne tematy na forum

Moonbois: The Battle for the Moon
Pi Network

Inwestowanie wsparcie

Inwestowanie

Amerykańska mennica podjęła decyzję o ograniczeniu dostaw monet wykonanych ze złota i srebra dla autoryzowanych nabywców. Taką informację podał Bloomberg. To konsekwencja trwającej pandemii...

Inwestowanie

Fundusz Uniwersytetu Harvarda już skupuje ziemię w Kalifornii oraz uruchamia winnice. Jednak eksperci nie mają złudzeń. W przyszłości każdy z nas będzie chciał na...

Inwestowanie

Wielu inwestorów uaktywnia się w czasie bessy. Jest to jednak bardzo ryzykowne działanie, ponieważ w takim momencie przestają obowiązywać dotychczas wypracowane strategie a nawet najstabilniejsi...

Inwestowanie

Rynek akcji dla wielu stawiających na nim pierwsze kroki jest tajemniczym światem, nie w pełni rozpoznanym. Ci, którzy od dawna na nim działają, niekiedy...

Inwestowanie

Większość osób, która straciła pieniądze na inwestowaniu w fundusze- to osoby działające zbyt żywiołowo, lekceważące przy tym podstawowe zasady inwestowania. Jeśli nie chcesz należeć...

Inwestowanie

Początki bywają trudne. Zasada ta tyczy się również inwestowania pieniędzy. Wiele osób boi się rozpocząć swoją przygodę z inwestowaniem z uwagi na panujący stereotyp...

Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia  strat  nawet przy niewielkiej zmianie ceny instrumentu bazowego, na podstawie którego jest oparte kwotowanie cen danego Instrumentu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe. Podejmując decyzje inwestycyjne, Klient powinien kierować się własnym osądem. Copyright © 2020 kryptowaluty.expert