Forum

Kryptowaluta Polski projekt PrimeStone - żyje?

Cytat

Czy ktoś z was miał styczność z polskim projektem PrimeStone? Jak wchodzę na ich główną stronę to nie widzę za dużo aktualności i tak się zastanawiam jak się ma u nich sytuacja z tym projektem. Czy ktoś zainwestował was w ich projekt?

Projekt PrimeStone umarł czy żyje i ma się dobrze?

Ma ktoś kontakt i jakieś wiadomości od osób pracujących nad tym projektem? W ostatnim okresie cisza.. Widziałem że coś wypowiadali się na innym forum ale bez większych konkretów.

Dzięki za info

Cytat

Jeżeli chodzi o ten projekt to sam zainwestowałem w niego 100 zł. Widziałem w tym potencjał jednakże kontaktu braki, lecz witryna działa tak samo na coinmarketcap widać wzrosty

https://coinmarketcap.com/currencies/primestone/

Jestem dobrej myśli.

Forum o kryptowalutach i nowych technologiach

Forum dyskusyjne to nasz kolejny etap rozwoju naszego portalu Kryptowaluty.Expert Posiadanie swojego forum internetowego na temat kryptowalut i nowych technologi dostarcza nam pełną kontrolę publikowanych informacji. Bardzo często użytkownicy zadają nam pytania na na wiadomościach. Nasze forum poprawi jeszcze bardziej komunikację i edukację z naszymi użytkownikami.

Chcemy aby to miejsce było na jak najwyższym poziomie merytorycznym dlatego prosimy o posty konkretne i wysokiej jakości.

My Newsletter

Sign Up For Updates & Newsletters