fbpx

Forum

Jak zarabiać pieniądze na Bitcoin?

Cytat

O kryptowalutach usłyszałem jakieś 10 miesięcy temu. Dowiedziałem się o tym zaraz po tym jak pękła cała bańka i wartość bitcoina drastycznie spadła. Kiedy spadła cena odpuściłem temat bo stwierdziłem że to jednak koniec. Jednak do tematu zarabiania na bitcoin postanowiłem wrócić jakieś 3 miesiące od edukacji i zapoznania się z tematem czym są tak naprawdę kryptowaluty i ile można na tym zarobić.

Jak zarabiać pieniądze na Bitcoin? - potrzebuje waszego wsparcia

Teraz kiedy jest znacznie spokojniej na rynku kryptowalut chciałbym zacząć zarabiać pieniądze na bitcoin. Mam jakiś niewielki kapitał powiedzmy 1000-2000zł, który chciałbym zainwestować. Zastanawiam się nad kopaniem kryptowalut i nad handlowaniem tylko tutaj niestety szukam mentora, który zdecydowanie poprowadzi mnie w zarabianiu.

Jak zarabiać pieniądze na Bitcoin? - szukam mentora

Jeżeli wiesz jak zarobić i możesz mi pomóc proszę o kontakt jestem zainteresowany edukacją i inwestowaniem.

Cytat

Jeśli chcesz zacząć zarabiać na Bitcoinie to nie widzę lepszej opcji:

Działam z tym programem od kwietnia 2018 i jestem mega zadowolony. Od wszystkich pseudo biznesów trzymam się z daleka. Inwestycja to tylko 250$ - śmiesznie niska w porównaniu do zarobków.

Pozdrawiam!

Cytat

Na początek możesz zapoznać się z naszym poradnikiem, który został przygotowany dla osób początkujących. https://kryptowaluty.expert/jak-zaczac-zarabiac-na-kryptowalutach/

Zachęcam ponieważ przygotowujemy takie poradniki dla osób początkujących aby od podstaw edukować. Jeżeli potrzebujesz więcej wsparcia daj znać.

Cytat

Zarabiać można stosunkowo np. na spadkach kursów kryptowalut jak?

Jeżeli miałeś dajmy na to kupione ETH po cenie 600 zł/eth jednak kurs spadł do 500 zł/eth wtedy kupując dodatkowe ETH trzymając je bodajże tydzien/dwa prawdopodobnie będziesz na plus, to się nazywa gra na krótko.

Tyczy się to również bitcoina, jednak podałem ETH do przykładu bo cena jest niższa.

W tym momencie również można zainwestować pewne środki na HODL czyli trzymanie waluty do satysfakcjonującego poziomu

Cytat

Hej,

jeśli dalej jesteś zainteresowany zarabianiem na kryptowalutach, to najpierw zaczerpnij jakichś podstawowych informacji, np. tutaj extradochod.com.pl/jak-zarabiac-na-kryptowalutach/

1000 - 2000 to dobra kwota na początek, jak wybierzesz odpowiedni program to możesz sporo zarobić inwestując taką sumę.

Powodzenia!

Forum o kryptowalutach i nowych technologiach

Forum dyskusyjne to nasz kolejny etap rozwoju naszego portalu Kryptowaluty.Expert Posiadanie swojego forum internetowego na temat kryptowalut i nowych technologi dostarcza nam pełną kontrolę publikowanych informacji. Bardzo często użytkownicy zadają nam pytania na na wiadomościach. Nasze forum poprawi jeszcze bardziej komunikację i edukację z naszymi użytkownikami.

Chcemy aby to miejsce było na jak najwyższym poziomie merytorycznym dlatego prosimy o posty konkretne i wysokiej jakości.

My Newsletter

Sign Up For Updates & Newsletters