Forum

Golem jakie prognozy na 2019, 2020,2021?

Cytat

Co słychać w Polskim projekcie GOLEM? Jakie macie prognozy dla tej kryptowaluty i całego projektu na kolejne lata? Śledzę już ten temat dość długo i cały czas jestem pod wrażeniem ich sukcesu jeżeli chodzi o ICO ale od samego momentu ICO mam wrażenie że nic ciekawego nie otrzymujemy.

Fakt że to był sukces jakich mało w 30 min uzbierali 40 mln i podbili rynek. Jednak zastanawia mnie fakt jak ich superkomputer teraz wygląda ?

Dajcie znać jak macie więcej informacji na temat prognozy dla golem.

Cytat

Sądzę ,że cena będzie dość stabilna jak w przypadku Ripple, jednak będzie się stopniowo z roku na rok zwiększać o jakieś 0.1 USD rocznie, dużo słyszę takich opinii oraz na Golema dużo osób stawia ;0

Forum o kryptowalutach i nowych technologiach

Forum dyskusyjne to nasz kolejny etap rozwoju naszego portalu Kryptowaluty.Expert Posiadanie swojego forum internetowego na temat kryptowalut i nowych technologi dostarcza nam pełną kontrolę publikowanych informacji. Bardzo często użytkownicy zadają nam pytania na na wiadomościach. Nasze forum poprawi jeszcze bardziej komunikację i edukację z naszymi użytkownikami.

Chcemy aby to miejsce było na jak najwyższym poziomie merytorycznym dlatego prosimy o posty konkretne i wysokiej jakości.

My Newsletter

Sign Up For Updates & Newsletters