fbpx

Forum

Giełdowy Debiut UBER IPO - Inwestycja Opinie Zarobki

Cytat

W piątek 10 maja 2019 r. na amerykańskiej giełdzie (NYSE) zadebiutuje Uber Technologies. To IPO już okrzyknięto mianem inwestycyjnego wydarzenia roku, a dziennikarze i analitycy pytają, czy ten debiut to przyszłość, czy raczej symbol drugiej bańki internetowej? Niezależnie od opinii, to historyczne wydarzenie!

Zespół analiz XTB przygotował darmowy raport dotyczący spółki Uber, z którego można dowiedzieć się m.in.:

• Jaki jest model biznesowy Ubera?
  • UBER vs. LYFT - kto jest lepszy?
  • Z jakim ryzykiem mierzy się Uber?
  • Z czym dokładnie wiąże się IPO?

Czy są osoby, które planują rozpocząć inwestycję w UBER IPO?

Planuje wejść intensywnie w ten projekt i dużo zyskać na nim. Od 3 miesięcy już wiem że to będzie moja największa inwestycja w tym roku. Planuje na start przeznaczyć ok 10.000zł. Mam nadzieję że będę mógł się pod koniec roku pochwalić ewentualnymi zyskami lub stratami. Chodź wierze ten projekt może być jednym z najlepszych w tym roku.

UBER IPO opinie i możliwe zarobki

Uważam że na tym projekcie będę w stanie w skali roku zarobić jakieś 20-30% jak uważacie czy jest to według was realne i możliwe? Z tego co czytam dużo newsów zagranicznych będzie to bardzo duży i głośny debiut na giełdzie.

Inwestuje na http://www.Uber-IPO.com 

UBER IPO inwestycja i debiut giełdowy analiza projektu

Zespół z XTB przygotował bardzo fajny projekt, gdzie przeprowadzają analizę całego projektu. Dlatego uważam że również warto skorzystać z ich projektu.

Forum o kryptowalutach i nowych technologiach

Forum dyskusyjne to nasz kolejny etap rozwoju naszego portalu Kryptowaluty.Expert Posiadanie swojego forum internetowego na temat kryptowalut i nowych technologi dostarcza nam pełną kontrolę publikowanych informacji. Bardzo często użytkownicy zadają nam pytania na na wiadomościach. Nasze forum poprawi jeszcze bardziej komunikację i edukację z naszymi użytkownikami.

Chcemy aby to miejsce było na jak najwyższym poziomie merytorycznym dlatego prosimy o posty konkretne i wysokiej jakości.

My Newsletter

Sign Up For Updates & Newsletters