fbpx
Połącz się z nami

Cześć, czego szukasz?

Forum

lub Zarejestruj się aby założyć posty i tematy.

Ethereum vs Ethereum 2.0 a mining

Szanowni Państwo !
Dopiero wchodzę do świata krypto walut, dużo czytam w portalach zagranicznych, myślę o inwestycji ETH ale przyznam że wiele kwestii jest dla mnie nie zrozumiałych i mylących. Może ktoś podejmie się ich wyjaśnienia mi tak na „chłopski rozum”.
Czy Ethereum i Ethereum 2.0 to dwie różne monety czy też ta druga po prostu zastąpi pierwszą ? Czy to znaczy że ETH za chwile straci na wartości bo będzie przestarzały ? Przecież na giełdach drożeje.

Czytałem że gdy wejdzie ETH 2.0 mining nie będzie już możliwy. Z drugiej strony czytałem że ETH 2.0 weszło 1 grudnia 2020 a mimo to wciąż mining ETH się odbywa i sprzedawane są koparki ETH. Nie rozumiem dlaczego o co chodzi ?
Czy ten tzw. stacking to jest to samo co mining tylko z jakimiś drobnymi technicznymi różnicami dlatego wciąż to wszystko działa ? Czy stacking może robi się jakoś inaczej ? Jest bardziej/mniej opłacalny ?

Z góry dzięki za wyjaśnienia.

Radon, a naturally occurring radioactive gas, can cause cancer if it is breathed in. A radon mitigation system (RMS) is a device that reduces the amount of radon that enters a home or office. An RMS can be installed in the basement, crawlspace, or on the ground floor.

utomaty są używane w ocenianiu kasyn online ggbet pl  na całym świecie i są już dobrze znane rosyjskojęzycznym graczom. Pomimo dużego wyboru automatów do gier, w tym zakładów sportowych i kategorii Insta Games, zasób internetowy GGbet jest popularny dzięki własnym automatom do gry. Ze względu na tak dużą liczbę producentów gwarantowane są regularne aktualizacje oprogramowania do gier. Dla wielu gości GBet to miejsce, w którym można wypróbować wysokiej jakości symulatory w jakości HD z licencjami w trybie demo. Bardziej doświadczonym i odważnym graczom przedstawiane są najdogodniejsze warunki do zarządzania własnym kontem finansowym i ryzyka związanego z pieniędzmi przy realnym budżecie.

Wpisy na forum dyskusyjnym Kryptowaluty.Expert stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Kryptowaluty.Expert nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze

Aktualne tematy na forum

MINE Network Announces A Content …
Musicology’s Masterkey Nft Sale T …
Improve my health

Inwestowanie wsparcie

Giełda

Zainteresowanie parami YoBit Farming jest ogromne, o czym świadczy całkowity kapitał, który zmienia się wraz z kolejnymi transakcjami. Jednym z kluczowych elementów ekosystemu zdecentralizowanego finansowania...

Ciekawostki

Polscy sportowcy i kryptowaluty coraz częściej pojawiają się obok siebie. Przedstawiciele sportowych drużyn coraz częściej decydują się na inwestowanie w cyfrowy rynek. Podobny trend...

Inwestowanie

Top 5 kryptowalut, w które warto inwestować Nawet pomimo tego, że Internet dziś dostępny jest w każdym domu, a prawie każdy mieszkaniec krajów rozwiniętych...

Inwestowanie

Antony Di Iorio – założyciel Ethereum – porzuca kryptowaluty. Skąd wzięła się tak radykalna decyzja? Di Iorio twierdzi, że jego wybór wynika z potrzeb...

Inwestowanie

Gemini największą giełdą kryptowalut? Tak twierdzi jeden z jej założycieli – Cameron Winklevoss. Jego zdaniem przedsiębiorstwo dąży do tego, by stać się numerem jeden...

Inwestowanie

Specjaliści inwestycyjni z banku Goldman Sachs twierdzą, że Ethereum może przewyższyć BTC pod kątem magazynowania wartości. Ich zdaniem jednak nadal nie jest to poziom,...