fbpx
Połącz się z nami

Cześć, czego szukasz?

Forum

lub Zarejestruj się aby założyć posty i tematy.

Bitcoin Trader Forum • Opinie • Rejestracja • Logowanie 2022

PreviousPage 2 of 11Next

Nie ma sensu wierzyć komuś że zarobi od ZERA od X kwoty. Zawsze jest tak żeby zarobić należy zainwestować nawet wielu ekspertów mówi że należy zainwestować i stracić aby nauczyć się na własnych błędach i kolejnych nie popełniać. Na jakiej podstawie chcesz zarobić na kursie rosnącym nie mając kapitału?

Witam, czy można uzyskać jakieś wskazówki jak zacząc inwestować. Dokonałem już rejestracji. Proszę o wiadomość na [email protected]

Z góry bardzo dziękuje za każda radę.

Witam chciałbym zainwestować i oczywiście zarabiać proszę o pomoc [email protected]

Kolejne @ zostały wysłane dla zainteresowanych osób. Trzeba przyznać że jest obecnie euforia na rynku i znaczne poruszanie.

Ruwniez jestem zainteresowany i z chęciom bym z korzystał Kamilu z twojej pomocy zostawiam email [email protected]

[email protected]

Witam. Mogę prosić o kilka wskazówek?

[email protected]

Wysłałem kolejne wiadomości dla zainteresowanych osób o darmowym oprogramowaniu. Kto oczywiście będzie zainteresowany to skorzysta. Patrząc na wykres Bitcoin od 28 Grudnia, gdzie bitcoin kosztował 4.000$ a obecnie kosztuje prawie już 8.000$ to każdy z was może sobie policzyć ile cierpliwie czekając mógł zarobić w ostatnich 6 miesiącach.

Dzięki Kamil za wprowadzenie mnie w oprogramowanie. W sobotę zainwestowałem 250$ i dziś już mam zwrot inwestycji. Reszta zostaje w oprogramowaniu i będę zarabiał dalej. Bardzo dziękuje za odpowiedzi na @ i tak jak obiecałem rekomenduje Ciebie bo widzę że faktycznie w ostatnich dniach można było dobrze zarobić. Oczywiście trafiłem również na fajną górkę co przekłada się od razu na większe wynagrodzenie. Jestem ostrożny i cierpliwy zobaczymy co rynek pokaże dalej.

proszę o wskazówki na [email protected] jestem zainteresowany

PreviousPage 2 of 11Next

Wpisy na forum dyskusyjnym Kryptowaluty.Expert stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Kryptowaluty.Expert nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze

Aktualne tematy na forum

How to write an essay
Staking kryptowalut na własnym po …
Globiance, A Revolutionary Exchan …

Inwestowanie wsparcie

Inwestowanie

Fundusze inwestycyjne oparte na Bitcoinie  odnotowały w ubiegłym tygodniu odpływ 423 mln USD. Oznacza to największy tygodniowy odpływ „z dużym marginesem” – tak wynika...

Giełda

Zainteresowanie parami YoBit Farming jest ogromne, o czym świadczy całkowity kapitał, który zmienia się wraz z kolejnymi transakcjami. Jednym z kluczowych elementów ekosystemu zdecentralizowanego finansowania...

Ciekawostki

Polscy sportowcy i kryptowaluty coraz częściej pojawiają się obok siebie. Przedstawiciele sportowych drużyn coraz częściej decydują się na inwestowanie w cyfrowy rynek. Podobny trend...

Inwestowanie

Top 5 kryptowalut, w które warto inwestować Nawet pomimo tego, że Internet dziś dostępny jest w każdym domu, a prawie każdy mieszkaniec krajów rozwiniętych...

Inwestowanie

Antony Di Iorio – założyciel Ethereum – porzuca kryptowaluty. Skąd wzięła się tak radykalna decyzja? Di Iorio twierdzi, że jego wybór wynika z potrzeb...

Inwestowanie

Gemini największą giełdą kryptowalut? Tak twierdzi jeden z jej założycieli – Cameron Winklevoss. Jego zdaniem przedsiębiorstwo dąży do tego, by stać się numerem jeden...